facebook tracking

Візажистам

Візажистам

Програма NYX PROFESSIONAL MAKEUP для професіоналів передбачає бонуси від об'ємів продажів, знижку 15% на придбання продуктів NYX PROFESSIONAL MAKEUP, замовлених на сайті, а також безкоштовну участь у майстер-класах та тренінгах. Програма діє тільки для сертифікованих візажистів і косметологів, для яких макіяж - покликання і улюблена робота. Ми вітаємо косметологів, перукарів, майстрів манікюру, колористів і інших фахівців, які відкрили для себе мистецтво візажу і хочуть розвиватися в цій сфері.

Для подачі заявки на програму NYX PROFESSIONAL MAKEUP для професіоналів, необхідно активно працювати по одній з вище перерахованих спеціальностей. Будь ласка, ознайомтеся з детальними умовами, наведеними нижче, і надішліть заповнену заявку на участь в програмі разом з іншими необхідними документами.

Документи, необхідні для участі в спеціальній програмі NYX PROFESSIONAL MAKEUP:

копія документа, що підтверджує ваш статус косметолога / візажиста; копія вашої візитки, 3 останні проекти, над якими ви працювали, посилання на ваш сайт / онлайн профіль і копія накладної або довідка з місця роботи.

*Зверніть увагу, що вам необхідно відправити всю необхідну документацію і створити обліковий запис користувача на цьому сайті до подачі заявки. Невиконання цієї вимоги призведе до перегляду вашої заявки. Всі питання про процес подачі заявки надсилайте на info@nyxcosmetic.com.ua або задайте їх по телефону +38 (044) 233-25-88.

Ви можете зв'язатися з представниками NYX PROFESSIONAL MAKEUP, щоб дізнатися, чи прийнята ваша заявка, по закінченні 5 робочих днів з дня подачі заявки. Вихідні і державні свята не враховуються.

Заповнивши цю заявку, ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в цьому документі.